morze

opony
-->
 

Grzybowo - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kandydat na Prezydenta miasta Radomsko Radomska wybory 2024 rok

Opis:


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

🌟 Krzysztof Ciecióra dla Radomska: Doświadczenie, Pasja, Przyszłość!

🗳️ W nadchodzących wyborach 2024 roku w Radomsku, mamy szansę na przekształcenie naszego miasta dzięki wizji i doświadczeniu Krzysztofa Ciecióry.

👨‍💼 Poseł Krzysztof Ciecióra, obecnie pełniący funkcję posła w sejmie RP, to osoba, która już udowodniła swoje zaangażowanie w służbie społecznej i umiejętność podejmowania trudnych decyzji na szczeblu krajowym. Teraz przychodzi czas, aby skorzystać z jego kompetencji na rzecz Radomska.

🏛️ Kandydat na Prezydenta Radomska , Krzysztof Ciecióra, reprezentuje radykalną zmianę, która jest niezbędna do rozwoju naszego miasta. Jego program oparty jest na trzech kluczowych wartościach: rozwoju, transparentności i dialogu z mieszkańcami.

🌱 Jako były wiceminister rolnictwa i aktywny rolnik, Ciecióra ma głęboką wiedzę na temat potrzeb lokalnych rolników i gospodarstw wiejskich. Jego doświadczenie zapewni wsparcie dla sektora rolniczego, który stanowi ważną część naszej społeczności.

🌆 Krzysztof Ciecióra wierzy w potencjał Radomska do stania się miejscem, gdzie każdy mieszkaniec może rozwijać się i spełniać swoje marzenia. Jego wizja obejmuje inwestycje w infrastrukturę, edukację, kulturę oraz wsparcie dla przedsiębiorczości lokalnej.

🤝 Jest to czas, abyśmy jako społeczność razem zbudowali lepszą przyszłość dla Radomska. Głosujmy na doświadczenie, pasję i zaangażowanie. Głosujmy na Krzysztofa Cieciórę - naszego kandydata na prezydenta miasta Radomsko!

📅 Data wyborów: 2024 rok. Pamiętajmy, że nasz głos ma moc - razem możemy napisać nowy rozdział w historii naszego miasta!

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Rsko
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1004
Dodane: 2024.02.27
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj