morze

opony
-->
 

Grzybowo - baza noclegowa

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień do ogródka ogrodu na skarpy patio

Opis:

Nasza firma PPU Pawlik to w stu procentach krajowy producent wyrabiający i dostarczający takie materiały jak kamień ogrodowy oraz płyty szlifowane a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra III to zakład górniczy a także złoże należące do firmy PPU Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Karczowa na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim lisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany kamień naturalny piaskowiec tylko i wyłącznie sposobami bez użycia środków wybuchowych za pośrednictwem koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po zastosowaniu wiertarki udarowo-pneumatycznej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową urobionego surowca skalnego.
Urobiony piaskowiec kolorowy przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie produkty jak : płytki elewacyjne do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, kamień ogrodowy, kamień murowy i kamień hydrotechniczny a także płyty szlifowane i kamień do ogródka powstający przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Producent kamienia naturalnego do ogrodu
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1002
Dodane: 2023.05.08
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj